Czapraki – ochrona dla skóry konia

Znajdź czapraki dla koni

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają zwierzęciu komfort, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wyprodukowane z bawełny. Przemyślana konstrukcja przynosi wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]