Czym charakteryzują się drzwi zewnętrzne drewniane?

Chcesz kupić drzwi wejściowe dwuskrzydłowe? Wejdź na www.oknostol.com.pl

Drzwi wejściowe pełnią kilka funkcji – zabezpieczają przed kradzieżą, oddzielają od harmidru dobiegającego z dworu oraz ochraniają mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Czemu opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane zewnętrzne nie ulegają wypaczeniu

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne już od dawna cieszą się dużą popularnością, ze względu na swoje parametry techniczne oraz trwałość. Naturalny surowiec świetnie się prezentuje i da się go wykończyć na rozmaite sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że koszty ogrzewania nie są za wysokie, a mimo tego w pomieszczeniach panuje komfort cieplny. Szukając drzwi do domu trzeba rozważyć modele o przekroju 92 mm lub 68 mm. Ze względu na swoje właściwości dużym powodzeniem cieszą się w szczególności ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i wykrzywienia, toteż świetnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi wejściowe są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi drewnianych

W sprzedaży można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są konieczne w przypadku nienormatywnych otworów drzwiowych. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla osób, które kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które realizuje indywidualne wzory na zamówienie, a jednocześnie gwarantuje wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane wstawia się pięknie prezentujące się szyby, np. witrażowe. Klienci mogą też wybierać spośród rozmaitych typów szyldów. Prócz walorów estetycznych, wypada też uwydatnić pozostałe atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je wyłamać, ponieważ w dzisiejszych czasach często wyposażone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to lokatorom wysoką ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne posiadają również wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. W toku wytwarzania współczesnych drewnianych drzwi wejściowych stosuje się wysokiej jakości lakiery, które zabezpieczają ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]