zakupy z dostawą do domu

Delikatesy online – gdy nie masz czasu na codzienne zakupy

Nie da się uniknąć konieczności robienia zakupów spożywczych. Bez szeregu produktów da się przeżyć, jednak bez zdrowych warzyw i owoców jest to niemożliwe. Niestety częstokroć okoliczności życiowe czy zawodowe sprawiają, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może stać się czynnością uciążliwą. Wówczas na ratunek przychodzi opcja wykonania zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze przez internet usługa dla rozmaitych grup konsumentów

Wszechobecny dostęp do internetu przyspieszył w ostatnich kilkunastu latach rozkwit sprzedaży online w Polsce. Z powodu bezustannie ewoluującego się rynku i potrzeb klientów, mnóstwo biznesów wykorzystujących przedtem tylko zwykłe kanały sprzedaży, udostępniło swój asortyment przez internet. W tym kierunku skierował się także sektor spożywczy, który zazwyczaj rzadko oferował zakupy z dostawą do domu klienta. Dzisiaj z delikatesów online korzysta wiele rozmaitych grup konsumentów. To przykładowo pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im wykonać zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w markecie świeżych artykułów, osoby opiekujące się chorymi członkami rodziny, rodzice noworodków, jak również osoby w starszym wieku, dla których codzienne wizyty nawet w osiedlowym markecie mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się również dla komfortu – to istotna oszczędność czasu, który można poświęcić na sport albo spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – dostawa pod wybrany adres w 48h

Korzystając z zakupów spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać spośród setek zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale też mięs, wędlin oraz ryb pochodzących wyłącznie od rzetelnych i wypróbowanych polskich dostawców. Poza tym sklep ma w asortymencie aromatyczne, tradycyjne pieczywo dostarczane z piekarni kultowej nie tylko na krakowskim Kazimierzu. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wybrany adres w ciągu 2 dni, a za zakupy za określoną kwotę oferowana jest gratisowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą przy odbiorze.

Nasz adres:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]