Dlaczego warto założyć shuttersy w salonie i w sypialni?

Uzyskaj więcej informacji o shuttersami w salonie.

Szatersy (shutters), czyli dekoracyjne okiennice wewnętrzne, kojarzą się przeważnie z wystrojem pomieszczeń w stylu afrykańskim i południowoamerykańskim. Jednakże ten moduł osłony okiennic można użyć również w polskich domach – jest to niezmiernie trwałe, a przy tym pięknie wyglądające rozwiązanie, które w wielu przypadkach zda egzamin lepiej niż modne obecnie żaluzje.

Shuttersy w salonie – dostrzegalnie zwiększają estetykę wnętrza

Shuttersy w salonie lub w pokoju gościnnym, będą pełniły dwie funkcje – praktyczną i dekoracyjną. Okiennice wewnętrzne zdecydowanie podnoszą estetykę pomieszczenia. Ich lamele są szersze, dzięki czemu rewelacyjnie poprawiają wygląd większości okien. Walory estetyczne są arcyważne, gdyż to w salonie przyjmuje się gości, jak również spędza się w nim sporą część dnia. Z tego powodu wypada zatroszczyć się, by ten pokój nie tylko atrakcyjny, ale jednocześnie wygodny. Dowolność zmiany kąta pochylenia lameli shuttersów umożliwia kontrolę ilości światła wpadającego do salonu, co pozwala np. na delikatne jego ściemnienie, jeśli pragniemy stworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub zupełne jego przyciemnienie, gdy chcemy obejrzeć serial.

Shuttersy w sypialni – świetne rozwiązanie dla cierpiących na alergie

Swoboda regulacji dostępu światła do pomieszczenia jest zdecydowanie najistotniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni znajdą zastosowanie jednak również z innej przyczyny – z ich pomocą da się skutecznie kontrolować temperaturę pokoju, która ma jak wiadomo znaczny wpływ na nasz spokojny sen. Dzięki okiennicom wewnętrznym w trakcie zimy przez dłuższy czas utrzymamy w sypialni ciepło, a w trakcie lata łatwiej jest utrzymać w niej chłód. Dodatkowo takie okiennice skuteczniej chronią przed donośnymi dźwiękami z zewnątrz. Shuttersy to także idealne rozwiązanie dla ludzi cierpiących na alergie. Osadza się na nich mniej kurzu aniżeli w plisach zasłon, a ich pielęgnacja jest bardzo łatwa i trwa dosłownie kilka minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się także w kuchni, w łazience oraz w pokoju dziecka.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]