Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Chcesz nabyć nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane? Sprawdź https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy główne cechy i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają lata

Drewno to naturalny materiał, który zastosowany jako element aranżacji wnętrza powoduje, iż staje się ono ciepłe i bardziej intymne, a należycie pielęgnowany przetrwa w nienaruszonej kondycji nawet kilkanaście lat. Dzisiejsza technologia umożliwia znakomite łączenie cech drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się właściwą izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Możliwość wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wielorakiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce retro. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, zabezpieczone lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem i masę innych typów, które zachwycają estetyką i wspaniale wyglądają przez lata.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Potrzebujesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowym formacie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać kompetentnym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, konsultacje techniczne, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich życzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – m.in. szkłem bezpiecznym, witrażowym lub ornamentowym, co wyraźnie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]