Gdzie stosuje się maty dezynfekcyjne?

Więcej o matach przemysłowych

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, a więc wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także minimalizują zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się wygoda i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz innych osób znajdujących wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]