Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Jeśli potrzebujesz słoików hurt, kliknij tu.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to także branża, w której świetnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą klienta na swój zdrowy, unikalny lub smakowity produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zapakowane tak, żeby artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w szklane słoiki oraz butelki. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek – dlaczego to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty kierowane do klienta indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo oliwę, marmolady bądź piwo kraftowe, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając towar na palety zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale również oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. Tym sposobem także dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoje, butelki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane idealne do rozlewania piwa, wina czy soków. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1600, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać nabyty towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami bądź butelkami hurtowo można dodatkowo zamówić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]