Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Potrzebujesz kapsułek Lavazza A Modo Mio? Wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/

Firm wytwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza wciąż znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy oraz tworzono ich oryginalne kompozycje. Podbiły one w mgnieniu oka serca mieszkańców Turynu. Wiek później marka Lavazza wciąż oczarowuje jakością swoich mieszanek, określając standardy także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki aromat

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą przyrządzanie pachnącej, pysznej kawy zajmuje zaledwie moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków sprzedawanych przez tę firmę. W tej chwili na rynku znaleźć można niemało odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale nadal cechuje je wysoka jakość.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do licznych modnych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Avarizia Delicato lub Napoli Ristretto), pyszną mieszanką samej arabiki (Venezia), ale także napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]