Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Dowiedz się więcej o kontenerach na gruz

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach częstokroć wykorzystywane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]