maseczka wielorazowa, ochronna maseczka

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, nieodwołalnie odmienił nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do apteki bądź biura, gdzie najczęściej obracamy się w większym skupisku ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Co natomiast uczynić, jeśli dusimy się w zwykłej maseczce z bawełny?

Trwała mini przyłbica ochrania tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z materiału za niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Chroni ona przed zakażeniem wirusem w jednakowym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi zaletami są wygoda, trwałość oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym użyciu można oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (nawet do 30 razy!) za pomocą mydła.

Przyłbica ochronna – dla astmatyków i osób starszych

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby chorujące na astmę, mające powyżej 60 roku życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne uznają za atut również to, że działa ona z FaceID.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]