hurtownia butelek, butelki szklane na soki hurt

Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że przeważająca część rynku wyrobów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to też branża, w której znakomicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do klienta ze swoim pysznym, ekologicznym albo niszowym produktem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być opakowane tak, żeby produkt dłużej zachował świeżość, a zatem np. w butelki i słoiczki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek to sposób na optymalizację wydatków

Oczywiste jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, pasty warzywne czy oliwę, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety z reguły można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików i butelek. Tym sposobem też dostanie je szybciej.

Co znajdziemy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoje oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania piwa, wina czy soków. Transportowane są one do zamawiającego na paletach mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1300, a nawet 4000 sztuk danego produktu. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać kupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami i słoiczkami w hurcie można także kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]