Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Planujesz organizację imprezy w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilony ogrodowe – zastosowanie

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega też skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Dobór właściwego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – nieskomplikowane w montażu oraz wytrzymałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.