Piękne dłonie – ozdoby do paznokci

Szukasz pyłków do paznokci? Kliknij tutaj

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest proste. W rzeczywistości to skomplikowana praca wymagająca stosownych zdolności oraz odpowiednich materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Pięknie ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do dekoracji paznokci podobno wystarczy zwykły lakier. Należy jednak mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe wyłącznie przy użyciu pomocniczych środków, takich jak pyłki do paznokci. Ich zastosowanie sprawi, że paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to m.in. metaliczny połysk, lustrzane odbicie czy dowolnie wybrany wzorek. Poza pyłkami, producenci oferują także ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających osiągnięcie wrażenia odblasku holograficznego.

Ozdoby do paznokci – popularni producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu znajdziemy w ofercie wielu marek, które często specjalizują się w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Inglot, Semilac, Christian Louboutin, ABA Group, CND, Paese, Neonail oraz Maestro.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]