Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Tchibo Cafissimo kapsułki, znajdziesz na cafessima.pl

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i powoli pozyskiwała sobie nowych sympatyków. Ten wygodny system pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości wyjątkowo nieskomplikowaną metodą – trzeba włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, dodać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się pobudzającym napojem.

Kawy speciality z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – także w Polsce – wiele ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak takiej kawy jest unikatowy, gdyż stworzyło go mnóstwo przeróżnych składników, przykładowo pogoda , która panowała w danym roku. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem tłumi ich specyficzne nuty smakowe. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Kolumbii i Nikaragui (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są nuty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – aromatyczna każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w hotelach czy urzędach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany – na ogół zamyka się w granicy 1-1,50 zł. Nietrudno zauważyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż identyczny napój serwowany w bufetach w biurze bądź w kafeteriach w galerii. Niewysokie ceny i niebanalne wzornictwo urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, bez strachu o gigantyczne koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy będą nadawać się do posiadanego przez nas ekspresu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]