Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Jeśli potrzebujesz balonu do wina, koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]