Przepis na chłodne, ciemne wnętrze? Rolety zaciemniające

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100 procent zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto zdecydować się na pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest pełen wachlarz, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą właściwością. W przypadku rolet 100% zaciemniających pełne zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie dzień i noc już nie. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Podpowiadamy.

Atuty rolet dzień i noc i rolet 100% zaciemnienia

Całkowita kontrola nad ilością światła wpuszczanego do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem zbieżnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Jeśli już piszemy o montażu – jest on niezwykle prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub 100% zaciemnienia da sobie radę każdy.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru powoduje, iż te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc występują również w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący pokój.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Trójmieście i innych miastach

Rolety zaciemniające są produkowane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na specjalne żądanie klienta istnieje też opcja spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowego rozmiaru.