Przewoź bagaże bezpiecznie – bagażniki dachowe

Szukasz bagażników dachowych? Koniecznie odwiedź tę stronę

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]