Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Więcej informacji o częściach Renault

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]