Skąd wzięły się i czym są celebrytki?

Szukasz łańcuszków celebrytek? Zobacz tu

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, że każdy może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra pozłacanego, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności i ponadprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]