Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Dowiedz się więcej o słoikach z kranikiem

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]