Środki do mycia elewacji – działanie

Jeśli chcesz nabyć środki do mycia elewacji, powinieneś odwiedzić tę stronę

Na przestrzeni kilku ostatnich lat problem pojawiania się malunków na elewacjach budynków i murach bardzo przybrał na sile. Przeważnie przybierają one postać napisów namalowanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest żadna, a ponadto często hasła te zawierają treści wulgarne bądź rasistowskie. Nic zatem dziwnego, iż zarządcy lub właściciele budynków czynią wszystko, żeby pozbyć się ich z elewacji. W tym celu przeważnie postanawiają powtórnie pomalować ścianę – to jednakże jest całkiem kosztowne i pochłania mnóstwo czasu. Alternatywą dla przemalowania jest zastosowanie środka do czyszczenia elewacji.

Działanie środka do usuwania farby olejnej?

Działanie tychże preparatów bazuje na czynnikach aktywnych, które rozpuszczają komponenty popularnych farb – w szczególności rozmaitego rodzaju żywice. Ich specyficzny skład sprawia, że środki tego typu umożliwiają oczyszczanie także bardzo chropowatych elewacji. Najlepsze preparaty do usuwania farby nie zawierają rozpuszczalników (m.in. toluenu), które są szkodliwe dla ludzi i środowiska. Użycie środka do usuwania farby olejnej polega na nałożeniu go na ścianę budynku – w tym celu należy użyć wałka bądź dużego pędzla. Po godzinie środek należy spłukać wodą albo zmyć myjką ciśnieniową.

Dla kogo preparat do usuwania farby olejnej?

Preparat do usuwania farby olejnej powinien znaleźć się w wyposażeniu wszelkich ekip sprzątających, które obsługują wspólnoty mieszkaniowe, ponieważ to przede wszystkim elewacje nieogrodzonych bloków są narażone na ewentualne akty wandalizmu. Nieduże opakowanie preparatu przyda się też posiadaczom firm, sklepów czy domów jednorodzinnych. Nabycie środka do usuwania farby olejnej to w porównaniu z koniecznością przemalowania ścian na nowo spora oszczędność – zarówno jeśli idzie o czas potrzebny do zrealizowania tej pracy, jak i koszty kupna farby.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]