Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Dalsze informacje o drukarkach 3D

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można nieomalże o 90% obniżyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości usług i urządzeń, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną budową i bezproblemową obsługą. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można ekspresowo otrzymać tożsame makiety, co jest wyjątkowo pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w przeróżnych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest dokładny oraz trwały, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]