Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Sklep z winem online - tu na pewno odnajdziecie wszystko, czego potrzebujecie!

Wino to popularny dodatek do romantycznych obiadów, rodzinnych przyjęć okolicznościowych oraz ważkich wydarzeń. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a paleta smaków, aromatów i rozpiętość cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa wśród świata trunków alkoholowych.

Potrzebujesz wina o oryginalnym aromacie? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Szykując ważną uroczystość albo kupując wino dla własnej przyjemności przeważnie sięgamy po trunki oferowane w najbliższym supermarkecie. Kupimy tam popularne wina w niewysokiej cenie, jednakże raczej nie znajdziemy tam trunków o naprawdę nietuzinkowym smaku. Poza tym częstokroć podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o dane z etykiety, gdyż personel sklepu najczęściej nie dysponuje stosowną wiedzą, aby rzetelnie doradzić w doborze właściwej butelki. Osoby, które chcą idealnie dobrać wino pod konkretne danie lub które szukają nowych, nieznanych wcześniej aromatów wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów zajmujących się przede wszystkim sprzedażą wina.

Winnica online – zamów wino przez internet

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica posiada w ofercie nie tylko dokładnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (np. z Rumunii czy z Hiszpanii, ale także nalewki, cydry i miody pitne oraz ręcznie robione czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się również wina Bag in Box o pojemności do nawet 10 litrów, które doskonale nadają się na eventy z większą ilością gości i których plusem jest bardzo rozsądny stosunek jego kosztu do jakości i objętości napoju. Sklep Winnica sam sprowadza wina, zatem dostępne są tu alkohole nieczęsto spotykane na polskim rynku. Winnica prowadzi również szkolenia i degustacje, a na szczególne zlecenie odnajduje i importuje do Polski perfekcyjne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na dowiezieniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Nasz adres:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]