30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów masujących firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (lub tylko niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]