Vitberg opinie

„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli zechcemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do własnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można efektywnie zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]