AWF w Krakowie i Vitberg – badania nad wpływem wibracji na organizm

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

W 2018 roku na krakowskim AWF-ie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie zainicjowano przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne i badania z urządzeniami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm człowieka. Będą się w niej też odbywać zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z dziedziny fizykoterapii, kosmetologii oraz odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć także do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni spowodowała, że urządzenia Vitberg zaczęły testować AWF-y w Warszawie i w Gdańsku.

Do jakich badań przyczynią się produkty firmy Vitberg?

W najbliższych latach wyniki testów mogą pomóc w doskonaleniu terapii pacjentów czy usprawnieniu treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii prowadzone będą prace badawcze z dziedziny biochemii i fizjologii. Obserwacji poddany zostanie wpływ terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki badań będą porównywane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]