Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

W tym miejscu dowiesz się jak skorzystać z sugestii polskiego psychologa Birmingham

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracji w zasadzie zanikła, lecz nadal nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji oraz związana z tym rozłąka z rodziną, a także praca w obcym kraju, generują wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Separacja z rodziną często wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się także trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju niezwykle ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339