Fala uderzeniowa – metoda na walkę z bólem

Jeśli chcesz kupić aparat do fali uderzeniowej, koniecznie wejdź na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest używana i kiedy ?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w rehabilitacji, medycynie sportowej, kosmetologii, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, co daje wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle w okolicy bioder, kolano skoczka, zespół bolesnego barku czy bóle nadgarstka. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]