Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Więcej informacji o Vitberg opinie znajdziesz tu

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: wykrawalnię, szwalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]