Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg, skieruj się tu

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają drgania?

Zestawy marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowcówwyczynowych, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, iż urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]