Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Poszukujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Wejdź na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]