Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

Nasze włosy często są w naszych czasach zagrożonenieobojętnym wpływem otaczającego nas świata. Cierpią też z powodu spożywanych przez nas pokarmów. Warto o nie dbać poprzez używanie kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami przyprawiają nas o jej ból, może okazać się wskazana wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może poprawnie zdiagnozować nasze problemy i zaproponować właściwą kurację.

Trycholog w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, jest w stanie zalecić nam różnorodne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi zabiegowi anti-aging pozwalającemu cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne metody umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w zaawansowany sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.