Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Na http://bit.ly/2EKya8C uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, zesztywnienie szyi i ramion oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, kolana, plecy, biodra lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]