Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Poszerz swoją wiedzę o marce Vitberg

Zobacz jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na rozmaite dolegliwości. Kompletny aparat składa się z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem dokładnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]