Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa czy szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]