„Uroda i Zdrowie” o produktach do wibroterapii marki Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]