Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Więcej na temat Vitberg opinie na www.youtube.com

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]