Wibroterapia – opinie lekarzy i pacjentów o systemach Vitberg

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tu

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie całej Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]